Toptan poşet imalatı denilince uzman personelimiz ve baskılı poşet üretim makineleri filomuz ile ihtiyaçlarınıza uygun bir üretim kapasitesine sahibiz. Böylelikle firmanızın imajına en uygun poşet baskı tasarımları ile kaliteden de ödün vermeden en uygun toptan poşet fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Plastik poşet tasarımı ve imalatında uzman olarak size eksiksiz hizmet vermekteyiz. Taşıma çantalarınızın tasarımından teslimatına kadar profesyonellerden oluşan dinamik bir ekip hizmetinizdedir. Dikkatli müşteri hizmetleri de ihtiyaçlarınızı tanımlamak için sizi dikkatle dinlemeye devam eder.

Bir markada toptan poşetler, bir satın alma işleminin değerini güçlendirebilir ve artırabilir veya bu değeri sorgulatabilir. Toptan poşet bir şirketin imajının en görünür parçasıdır ve markalaşma çabalarınız için tabelanız, kartvizitiniz veya diğer reklam çeşitleriniz kadar önemli olabilir. Bu yüzden en kaliteli toptan poşet imalatı için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Baskılı poşet imalatımız tamamen özelleştirilmiş ve gereksinimlerinize özgüdür. Yüksek kaliteli alışveriş çantalarımız, istediğiniz görüntüyü göstermenizi logonuzun akıllarda kalması ve müşterilerinizin daha fazlası için geri gelmesini sağlar. Çantalarımız isteğinize göre her boyutta, kalınlıkta ve ağırlıkta yapılabilir.

Toptan Poşet Satın Al

AB genelinde tüm toptan poşetler perakendede ücrete tabi hale geldiği için sürdürülebilir ve çevre dostu taşıyıcı poşetlere olan talep de artmaktadır. Tekstil poşetleri ve toptan poşet çeşitlerimiz bu nedenle işletmeniz için oldukça idealdir. İstanbul’da bulunan fabrikamız aracılığıyla, ihtiyaçlarınızı karşılamak için büyük bir çaba sarf etmekteyiz. Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermekte ve ambarlar vasıtası ile güvenli ve uygun fiyatlı teslimat gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktayız.

Toptan Poşet Fiyatları

En uygun toptan poşet fiyatları için toplu ham madde alımı gerçekleştirmekteyiz. Bir çok ülke plastik poşet ham maddesi satmaktadır. Her ülkenin fiyatları fiyat konusunda değişiklik göstermektedir. Bu sebeple hangi ülkeden alım gerçekleştireceğimizi kararlaştırırken ham madde fiyatlarını ve kalitelerini kontrol ediyoruz. Toptan poşet fiyatları üretimi yapılacak ürünlerin kilosuna göre de değişiklik göstermektedir. Yüksek tonajlı alımlarda mümkün olduğunca indirim yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca üretilecek olan poşetlerin ebatına ve inceliğine göre adet miktarı azalmakta veya çoğalmaktadır. Böylelikle 6 ay kullanılabilecek poşetler ince ve doğru ebatta üretildiğinde 12 boyunca kullanılabilmektedir. Buda müşterilerimizin bütçelerine olumlu etki etmektedir.

Her Renk ve Tasarımda Toptan Poşet Baskı

Market poşeti ve mağaza poşeti üretiminde müşterilerimizin zevkine ve estetik anlayışına uygun poşet imalatı yapmaya büyük özen göstermekteyiz. Aynı zamanda, özel yapım ürünlerde özel kalınlıkta ve incelikte toptan poşet imalatı da mümkündür. Taşınacak olan ürünlerin hacmine ve şekline uygun üretim yapmak büyük önem taşımaktadır. Taşınacak olan malzemenin keskin köşe ve kenarlara sahip olması toptan poşet imalatı çeşitlerinin taşınma sırasında yırtılmasına yol açmaması için kalınlığının ve sağlamlığının doğru orantıda olması gerekmektedir.

Toptan poşet modelleri müşterilerinizin alışverişlerini paketlemek veya taşımak için oldukça kullanışlıdır. Aynı anda çevre dostu ve dayanıklı olan baskılı poşetler, birçok süper market ve birçok mağaza için ideal bir ambalajlardır: yiyecek dükkanları, iç çamaşırı, hazır giyim, mücevher, parfümeri, fast food, kitapçı, paket servis gibi bir çok firma tarafından kullanılmaktadır.

Reklam alışveriş çantası olarak kullanılan kişiselleştirilmiş toptan poşet çeşitleri, iletişim ve görünürlük için mükemmeldir. Buna ek olarak, müşterilerinizin alışverişlerini güvenli bir şekilde taşımasına izin verecektir.

Ambalajınızı rekabette öne çıkmak için bir pazarlama varlığı haline getirin. Logonuz veya marka adınızın yer aldığı kişiselleştirilmiş baskılı poşetler, mağazanızdan çıkar çıkmaz görsel kimliğiniz müşterileriniz tarafından iletilir. Bu, görünürlüğünüzü artıracak ve işletmenizde anında trafik oluşturacaktır.

Markanızın görsel kimliğine değer vermenin yanı sıra, şirketinizin değerlerini yaymak için çantalara bir slogan yazdırabilirsiniz. Veya mağazanızın konumunu kolayca bulabilmeniz için iletişim bilgilerinizi girin. Sosyal medya hesaplarınızı ve web adresinizi de yazarak bilgi verebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Toptan Poşetler

Reklamlarınızın maksimum optimizasyonunu elde etmek ve marka bilinirliğine yatırım yapmak için logonuza sahip basılı poşet gibisi yoktur! İşletmenizi sergilemek ve sizi rakiplerinizden ayırmak için en düşük maliyetli araçlardan birisi de baskılı poşetlerdir. Bunları etkinliklerde, fuarlarda, tanıtımlarınızda veya doğrudan mağaza içinde müşterilerinize dağıtın. Tereddüt ediyorsanız veya hangi sonucu bekleyebileceğinizden emin değilseniz, bekleyebileceğiniz sonucu görmek için mutlaka deneme yapmalısınız. Herhangi bir özel soru veya istek için lütfen bizimle iletişime geçin; Uzmanlarımız deneyimlerini sizinle paylaşmakla birlikte aradığınız reklam öğesini oluşturmanıza yardımcı olmaktan mutluluk edecektir.

Plastik poşetler ve torbalar her türlü ürünün paketlenmesi, taşınması, korunması, sunulması ve gruplandırılması için gereklidir. Fabrikamızda tüm ürün kategorilerini paketlemek için çeşitli boyutlarda şeffaf veya renkli plastik torbalar bulacaksınız. Plastik torbalar, ürünleri kir ve nemden korumak için özellikle endüstriyel kullanım için uygundur. Şeffaf, öğeleri açıkça ayırt etmeyi ve hatta dokunmayı ve kirletme riski olmadan incelemeyi mümkün hale getirirler. Toptan poşet modellerimiz moda ve güzellik aksesuarları, parfümeri, küçük aletler, elektronik ve montaj bileşenleri, cıvatalar, vidalar, somunlar, vb. Bu küçük, şeffaf plastik torbalar, küçük parçalarınızı bir araya gruplandırmak için uygundur.

Müşterilerimizin güvenini kazanmak için uzun yıllar sektörde hizmet vermiş durumdayız. Bu kalite süreci, hammadde, üretim hatları, operatörler, ürünler ve lojistik adımları tedariki için olsun, siparişten teslimata kadar üretim zinciri boyunca titizlikle uygulanmaktadır.