Mağaza Poşeti Nedir?

Mağaza poşeti hakkında konuştuğumuzda, genellikle kasadan arabaya ve daha sonra eve taşımak için elbise mağazası veya tekstil firmasından günlük alışverişleri sakladığımız yumuşak saplı, el geçme yerleri olacak şekilde üretilen plastik bir torbadan bahsediyoruz. Amacı tanımlanmıştır: alışveriş için oradadır. Sosyal olarak hepimizin kullandığı ve ilişkili olduğu malzemelerdir.

Kullanımları mı? Şu anda bir değişiklik yapılıyor. Plastik alışveriş poşetleri hala çantalar için popüler olmayan bir alternatif olarak kabul edilir. Unutkan alıcılar; Bununla birlikte, doğası ve malzeme işlemeleri nedeniyle, artık bir kereden daha uzun bir kullanım ömrüne sahipler. Plastik mağaza poşetleri, tekstil ve besin zincirinin bu yönüyle öncüleridir. Renkli, reklam baskısı ile ham maddesi polietilen olan ürünlerdir.

Mağaza Poşeti Siparişi

Mağaza poşeti çeşitleri taşıma için her zaman elinizin altındadır. Bu, takmak için bir tutamak veya sekmeleri olduğu anlamına gelir. İlk alışveriş çantaları, mağazalar, kırtasiyeler, bir takım ürün satışları yapan fabrikalar tarafından kullanımdaydı. Günümüzde bir çok farklı sektörde kullanımdadır. Genel olarak, sert saplı alışveriş çantaları tipik döngü torbalarına alternatif olarak görülür. Bununla birlikte, bu kavrama ve taşıma varyantları, aşınma konforunda farklılık gösterir. Bununla birlikte, doğası gereği, çünkü sert kavrama torbaları genellikle yeniden bölümlenebilir torbalardır ve pratik yan ve zemin kıvrımları ile üretilir. Biz bunlara körük adı vermekteyiz. Bu, özellikle hantal alışveriş ürünleri için ek stabilite sağlar ve aşınma konforunu artırır. Alışveriş poşetlerinin üretimi ile ilgileniyorsanız, kural olarak tutamak şeklinin ve tipinin ayrı ayrı belirlenebileceği belirtilmelidir.

Mağaza Poşeti Nerelerde Kullanılır?

Mağaza poşeti evcil hayvan malzemeleri, giyim mağazaları, elektronik perakendecileri veya süpermarketler olsun: baskılı toptan poşet plastik torbalar her mağaza için ideal bir seçimdir. Ayrıca mağaza poşeti ile fuar sunumlarında da iyi bir şekilde tanıtım ve reklam yapabilirsiniz. Sağlam ve zevkli bir şekilde tasarlanmış bir baskılı mağaza poşeti, sahibi tarafından memnuniyetle kullanılır. Baskılı poşetlerinizi tercihen güzel bir motifle yazdırın, böylece reklamınızın algılanacağına güvenebilirsiniz.

hafif ve aynı zamanda sağlam malzeme
geri dönüştürülebilir veya biyolojik olarak parçalanabilir
kullanışlı ve yeniden kullanılabilir
geniş sunum alanı
renk parlaklığı
gıda güvenliği
şeffaf görünüm imkanı

Mağaza poşeti genellikle alışveriş poşeti ile de ilişkilendirdiğimiz için, bu market poşeti ve plastik poşetlerin alışveriş için avantajları aşağıda ele alınacaktır. Plastik alışveriş poşetlerine alternatifler aşağıda sunuluyorsa, bu kendi özel avantajlarıyla el ele gider.

Hala çok ince ve hızlı yırtılan mağaza poşetleri olsa da, dükkanların ve süpermarketlerin kasalarında satışa sunulan tipik plastik torbalar, yüksek stabiliteleri ve güçleri ile karakterizedir. Aynı zamanda, bugüne kadarki üretim maliyetleri açısından en uygun seçenek olarak kabul edilirler.
.
Başarılı bir satın alma işlemini kaçınılmaz kılan iki temel özelliği birleştirirler: Kalite ve fiyat politikası. Mağaza poşeti çeşitleri son derece hafiftir, ancak daha fazla strese dayanabilirler. Alışveriş poşetlerinin dayanıklılığı, bir alışveriş çantası testinde en önemli test kriterlerinden biridir. Zayıflıklar, aşırı yüklenme durumunda, ancak genellikle taşıma cihazının alanında alışveriş torbalarına sahiptir. Döngüler yırtılır. Taşıyıcılar gevşer. Yine, bu bir alışveriş çantası testi için önemli bir kriterdir.

Günümüzün polietilen alışveriş çantaları sık kullanımları ve kullanımları için tasarlandığından, ürün kalitelerinin başka bir avantajından yararlanırlar: gerçek boyutunun minimuma katlanabilir ve bu nedenle şık mini elbisenin belinde bile görünmez bir şekilde saklanabilir. Herhangi bir sırt çantasına, palto cebine ve pantolon cebine sığar. İsterseniz alışveriş çantanızı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Tek sorun ve alışveriş çantasının en büyük paradoksal ikilemi mi?

El geçme takviyeli, yumuşak saplı ve atlet model mağaza poşetleri birkaç istisna dışında, ağırlıklı olarak kullanılan üç plastik torbadır. Kavrama takviyesi ve alt takviyeli veya yandan takviyeli plastik torbalardır. Bu plastik poşetleri öncelikle mağazalar veya kırtasiyeler için basıyoruz. El geçme takviyeli poşetler en çok kullanılanlarıdır. Çünkü sap deliğinin etrafında bir tutamak takviyesine sahiptir ve böylece yük taşıma kapasitesini ve maliyet etkinliğini en iyi şekilde birleştirir.
Ayrıca yumuşak sap yani kulplu poşetlerinde kullanımı oldukça fazladır. Şık görünümü ile taşınacak olan malzemelere zengin bir görünüm kazandırmaktadır. Bu tür baskılı poşetler genellikle 120 veya 130 mikron malzeme kalınlıklarıyla üretilir, bu da çoğu baskılı plastik torbadan çok daha yüksek kaliteye sahiptir.

Plastik poşetler medyada ve kamuoyunda kötü durumda. Çevremizi kirletiyorlar, dünya okyanuslarını kirletiyorlar ve balıklar aracılığıyla besin zincirine giriyorlar. Bunların hiçbiri açık değil, ancak daha yakından bakmaya değer:

Tabii ki, çevremiz ancak insanlar dikkatsizce plastik torbaları çevreye atarsa çöpe atılıyor.
Plastik mağaza poşetleri ve market poşetleri geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmektedir.
İnsanlar kaynakları sorumlu kullanırsa, plastik poşetler sorun değildir. Ancak plastik poşetlerin alternatifleri nelerdir? İlk bakışta, bazıları, ancak genel çevre dengesi, yani üretim zincirinin tüm faktörleri dikkate alınarak, çevre dostu bir taşıma çantası artık net bir şekilde tanımlanamıyor. Genellikle çevre dostu olarak kabul edilenler bile – pamuk torbalar veya kağıt torbalar – daha yakından incelendiğinde şüphelidir. Mısır nişastası yapılmış organik plastik bir torba da vardır. Ancak fiyat söz konusu olduğunda, fikirler ayrılır, çünkü normal bir plastik torbadan yaklaşık 2 1/2 kat daha pahalıdır ve plastik bir torbanın sadece yaklaşık 30 dakika kullanıldığı göz önüne alındığında, bu alternatif nadiren kabul edilir.

Mağaza Poşeti İmalatı

Mağaza poşeti imalatı için sipariş verdiğinizde baskılı poşetlerinizin hayal ettiğiniz gibi görüneceğinden emin olabilirsiniz! Sizin için firma imajınıza uygun çok kaliteli ve estetik açıdan memnun olacağınız poşet tasarımları yapmaktayız. Sadece siz tasarımdan memnun kaldığınız zaman üretime başlıyoruz. Çok çeşitli olanaklar ve yararlandığınız uzun yıllara dayanmakta olan deneyimlerimizi sunuyoruz! Plastik torbanızı her zaman her iki tarafa da ek ücret ödemeden basıyoruz. Bu şekilde, reklamınız göz ardı edilmez. İster tek renk isterse çift renk baskı gerçekleştirebilmekteyiz.