Market Poşeti Nasıl Yapılır?

Market poşeti Türkiye genelinde yasaklanmamıştır sadece bazı süpermarketlerde ücrete tabi tutulmuştur. Market fırın ve kasap gibi işletmelerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Düşük üretim maliyetleri, depolama kapasitesi, su itici malzeme, geri dönüştürülebilirlik gibi birçok avantajı vardır. Ancak market poşetinin yanlış kullanıldığında çevreyi kirletmesine karşı değildir. Buna ek olarak, güney Avrupa ülkelerinden farklı olarak, Türkiye bazı plastik torbalar için işleyen bir çok geri dönüşüm sistemine sahiptir. Bu nedenle plastik poşetler, uygun şekilde geri dönüşümde değerlendirilirlerse çevreye zarar vermeyen zararsız taşıma torbaları haline gelebilmektedir.

Taşıyıcı çantaların yaşam döngüsü dengesini karşılaştırmak için tüm üretim zincirinin tüm faktörleri ve tüketicilerin kullanıcı davranışları dikkate alınmalıdır. Bu sitede sunulan tüm alışveriş poşetleri için çoklu kullanım mümkündür ve çevresel açıdan şiddetle tavsiye edilir. Lütfen plastik poşetleri kullanırken müşterinizin dikkatini sorumluluğa çekiniz.

Market Poşeti Reklam Alanları

Market poşeti yani sektördeki ismi ile hışır poşet en sık satın alınan plastik taşıyıcı torbalar arasındadır. Her şeyden önce, iyi fiyat-performans oranı tüm sektörlerin müşterilerini ikna eder. Baskılı market poşeti yaptırdıysanız, birçok potansiyel yeni müşteride merak uyandıracak pratik bir reklam alanınız vardır. Fabrikamızda beklentilerinizi karşılayan plastik poşetleri bastırtabilirsiniz. Siparişinizden sonra, üretim ile ilgili bilgi alabilir ve görseller isteyebilirsiniz. Bu şekilde güveniniz ve memnuniyetiniz artacaktır. Size uzun yıllara dayanan bir deneyim ile market poşeti üretimi için sayısız olanak sunuyoruz. Fabrikamızda çantaların her iki tarafına da ek ücret talep etmeden baskı yapıyoruz. Siparişlerinize göre çeşitli tam yüzey silindirlerine uygun istenen renklerde üretim yapabiliriz. Tatmin edici sonuçtan ve cazip fiyatlardan yararlanın. Alışveriş çantalarımız ve getirdikleri avantajlar hakkında daha fazla şey öğrenin.

Market Poşetlerinin Basılması ve Avantajları

Fabrikamızda üretilen plastik taşıyıcı torbalar yani market poşetleri yüksek kalite ile karakterizedir. Ek olarak, plastik taşıyıcı torbalar neme dayanıklı, hafif ve kullanımı esnektir.
Gerektiğinde, geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış alışveriş çantalarının yanı sıra biyolojik olarak parçalanabilir LDPE teslim ediyoruz. Tüm torbaları gıda dostu su bazlı boya ile basıyoruz. Bunlar en son standartlara uygundur ve aynı zamanda çevre dostudur. Baskılı plastik bir torba herhangi bir mağaza (giyim mağazası, evcil hayvan malzemeleri, süpermarket ve elektronik perakendecisi) için uygundur ve fuar sunumları için ideal bir seçimdir. Sağlam plastik alışveriş poşetleri, zevkli tasarımları nedeniyle yeniden kullanılabilir ve görsel olarak çekicidir. Baskılı poşet imalatı için sipariş verdiğinizde, güzel bir motifle kendiniz için başarılı bir şekilde reklam verebilirsiniz. Ayrıca, market poşeti ve mağaza poşeti pratiktir ve size geniş bir sunum alanı sunar.

Market Poşeti İmalat Aşamaları

Fabrikamızda kayışlı alışveriş çantaları sipariş edebilirsiniz. Kulplu plastik torba daha fazla alan sunar ve aşınma konforunu artırır. Bu şekilde, çanta taşırken parmaklara kesilmez ve uzun taşımaya izin verir. Kendi logosuna sahip plastik bir torba ucuz bir reklam alanıdır ve giyildiğinde olumlu bir şekilde öne çıkar. Sipariş verirken, döngü mürekkepleri yazdırma resminize uyacak şekilde serbestçe seçilebilir. Bizimle basılmış plastik poşetleriniz varsa, orijinal ve bireysel bir plastik torba alacaksınız.

Aşağıdaki döngü renkleri mevcuttur: kırmızı, mavi, beyaz, gümüş, siyah, koyu mavi, altın ve turuncu. Gökkuşağı Koleksiyonumuz sekiz modern renkte baskılı poşet sunmaktadır. Torbalar şeffaf HDPE’den yapılmıştır ve mat bir görünümde mevcuttur. Plastik taşıyıcı torbalar macenta, portakal, ahududu, kestane, deniz mavisi, pasifik, mor ve kireç bakımından mevcuttur. Seçiminize bağlı olarak, küçük, orta ve büyük üç standart boyut arasından seçim yapabilirsiniz. Halka ceplere alternatif olarak, sert saplı plastik taşıyıcı torbalar vardır.

Renkli Market Poşeti Yapabiliriz

Renkli alışveriş çantalarına baskı yapmak, reklamları potansiyel müşteriler için daha ilginç hale getirmenin etkili ve kolay bir yoludur. Plastik toptan poşet satışı son yıllarda geçmişe göre çok daha düşük olduğundan, standart olarak sadece gümüş ve siyah LDPE mevcuttur. Diğer tüm malzemeler ayrı olarak sipariş edilmelidir ve miktarlar torba boyutuna bağlı olarak çok yüksektir. Renkli alışveriş çantaları gıdaya karşı güvenlidir ve renk aşınması yoktur. Renkli market poşeti üretiminde, malzemeye boya granülleri eklenir. Plastik taşıyıcı torbaları renklendirmek için yaklaşık 50 renk vardır.

Basınçlı plastik poşetler en çok satın alınan plastik taşıyıcı torbalar arasındadır. Fiyat-performans oranı son derece iyidir, bu yüzden tüm sektörlerden müşteriler uygun poşet fiyatları ile market poşeti çözümünü seçer. Bu plastik poşetleri yazdırdıysanız, müşterilerin elinde neredeyse kendi kendine yeten pratik bir reklam alanı oluşturabilirsiniz. Çıkarılan her plastik torba çok sayıda potansiyel yeni müşteriye aktarılır ve meraklarını uyandırır.

Market Poşetlerini Uygun Fiyata Yazdırın

Fabrikamızın market poşetleri çeşitleri, yüksek kalite ile uygun bir fiyata imal edilmektedir. Sap deliği, maksimum yük kapasitesini önemli ölçüde artıran bir yaprak takviyesi ile donatılabilir. Ek olarak, torbalar hafif, neme dayanıklı ve çok çeşitli uygulamalar için uygundur. Talep üzerine, geri dönüştürülmüş malzemelerden veya biyolojik olarak parçalanabilir LDPE’den yapılmış plastik torbalar da tedarik edebiliriz. Tüm plastik torbaları çevre dostu ve en son standartları karşılayan gıda dostu su bazlı boyalarla basıyoruz.