Poşet Baskı Modelleri

Poşet baskı çeşitleri arasında en çok tercih edilenler mağaza poşeti ve market poşeti çeşitleridir.
Taşıyıcı çantalar pratik olarak her ortamda kullanılır ve her gün görülür. Kişiselleştirilmiş taşıyıcı çantaların dağıtılması, orijinal amacına hizmet ettikten sonra iyi bir şekilde yeniden kullanılabileceği anlamına gelir. Sonuç olarak, logonuz ve tanıtım mesajlarınız hedef kitleniz dışındaki kişiler tarafından görülecektir. Diğer yaygın reklam biçimlerinin aksine, kişiselleştirilmiş taşıyıcı çantalar gösterim başına daha düşük bir maliyete sahiptir.

Poşet Baskı Yöntemleri

Bu kadar geniş çanta, boyut, renk ve baskı seçenekleriyle, her gereksinim için kesinlikle bir çanta vardır. Plastik polietilen torbalar, kalite ve uygun fiyatlılığının harika bir kombinasyonunu sunar. Güçlendirilmiş ve daha dayanıklı el geçme ve saplı baskılı poşetler olarak mevcuttur. Bu çantalar kitap mağazaları, hediyelik eşya dükkanları, okul fuarları, butikler, sergiler, perakende vb. Diğer çanta tipleri arasında şık bir alternatif sunan ve çevre dostu büküm saplı kağıt torbalar bulunur. İşletmeniz e-ticaret mağazası tabanlı çevrim içiyse, kişiselleştirilmiş posta çantaları müşterilerinize ürün göndermek için harika bir seçenek olabilir.

Poşet Baskı Fiyatları

Poşet baskı fiyatları ekonomik ve bütçe dostu olduğunda baskılı poşet modelleri markanızı tanıtmak için harika bir yol sağlar. Sadece ürünlerinizin taşınması için uygun bir araç olmakla kalmıyor, aynı zamanda markanızın tekrar tekrar görülmesi ve yeniden kullanımda olmasını sağlıyoruz . Poşet baskı çeşitleri perakende mağazaları, moda mağazaları, kitapçılar, butikler, açık günler, okul fuarları, fuarlar, kuyumcular, paket servisler, restoranlar için mükemmeldir, kullanım alanları gerçekten çok çeşitlidir! Ürünleriniz için bir taşıyıcı olmanın yanı sıra, şirketinizin logo, adres ve telefon numarasını tanıtacak ve markanızı güçlendirecektir.

Fabrikamızda sadece en kaliteli plastik torbaları en düşük fiyatlarla sunuyoruz! Diğer çevrimiçi baskılı poşet tedarikçilerinin aksine, sadece suya dayanıklı ve kolayca yırtılmayan dayanıklı ve güçlendirilmiş mağaza poşeti ve market poşeti tedarik ediyoruz. Mükemmel renk derinliği ve baskı kalitesi sağlamak için son teknolojik baskı makineleri kullanıyoruz.

Poşet baskı kampanyanıza uygunluğu hakkında daha fazla bilgi isterseniz çevrimiçi olarak basit sipariş verin veya 0552 569 82 19 numaralı satış hattımızı arayın. Ekibimiz her zaman yardım etmek için beklemektedir.

Poşet Baskı Yöntemleri

Kişiselleştirilmiş logolara ve markaya sahip özel baskılı poşetler.
Kişiselleştirilmiş toptan poşet çeşitleri marka bilinirliği artırmak için mükemmel bir fırsat sağlar! Şirket logonuz ve benzersiz reklam mesajlarınızla özelleştirilebilen çok çeşitli poşetler sunuyoruz.

Tutarlı baskı kalitemiz ve mükemmel müşteri hizmetlerimiz, özel baskılı taşıyıcı çantalar için Türkiye”nin önde gelen tedarikçilerinden biri olmamızı sağladı. Çevre dostu baskı hizmetimizin bir parçası olarak, tüm taşıyıcı çantalarımız çevreyi kurtarmak için elimizden geleni yaptığımızdan emin olmak için geri dönüştürülebilir kaynaklardan da yararlanmaktayız.

Taşıyıcı çantaların amacı, sonuçta bir mağazadan satın alınan veya etkinliklerde ücretsiz olarak verilen ürünler için taşıyıcı olarak hizmet vermektir. Şirket baskınızı içeren kişiselleştirilmiş taşıyıcı çantalar kullanmak profesyonel bir görünüm kazandıracak ve marka bilinirliğinizi artıracaktır.

İşletmeniz için kişiselleştirilmiş taşıyıcı çantalar kullanmanın avantajları
Marka bilinirliği artar
Güçlü ve saygın bir marka oluşturmak, bir işletmeyi tanıtmanın en iyi yollarından biridir. Kişiselleştirilmiş taşıyıcı çantalar, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi ortaya çıkarmaya gözle görülür şekilde yardımcı olacak harika bir pazarlama stratejisi sunar. Tüketiciler büyük olasılıkla görünüşleri ve profesyonellikleriyle gurur duyan bu tür işletmeye yöneliyorlar. Özel baskılı poşetler kullanarak, müşterilerinizin marka adınızı taşımasına izin vererek işletmenize yatırım yapıyorsunuz.

Perakende ve sergi etkinlikleri için mükemmel
Kişiselleştirilmiş taşıyıcı çantalar en iyi yoğun yoğun trafik ortamlarında ortaya çıkar. Bu, onları sık sık büyük kalabalıklara maruz kalan perakendeciler, katılımcılar ve satıcılar için mükemmel hale getirir.