Baskılı poşet çeşitleri mükemmel reklam aracıdır. Ürünlerinizi profesyonel olarak yüksek kaliteli taşıyıcı poşet baskı ürünleri ile paketleyin. Müşterilerinizin mesajını veya logosunu olduğunuz yerde taşıdığından emin olun, yeni müşteriler çekin. Mağazanızdaki kıyafetleri, fuarlardaki reklam sunumlarını veya kullanılmış renklerimiz ve yapıştırıcılarımız gıdalar açısından %100 güvenlidir. Bu sebeple restoranınızdaki veya şarküterinizdeki ürünleri paketleyebilirsiniz. Bu amaçla birçok toptan poşet modelleri mevcuttur.

Farklı renkli tutamaklara veya saplara sahip farklı baskılı poşet baskı türleri arasında seçim yapın.
Logolu baskılı çantalar, çok geniş reklam alanı sayesinde büyük bir reklam etkisi yaratır. Reklam çantaları çeşitli yerlerde kullanılır. İster işte ister boş zamanlarında, bir promosyon çantası dahil edilmelidir. Burada alışveriş çantalarından promosyon hediye seyahat çantalarına kadar çok sayıda model bulacaksınız. Çantaların baskı yapmasına ve büyük ölçekli ve uzun vadeli reklam sunumundan doğrudan müşteriye faydalanmasına izin verin.

Baskılı Poşet Çeşitleri

Bireysel reklam mesajı içeren baskılı poşetler, her kullanımda birçok göz kontağı için bir garanti haline gelir. Reklam poşetleri arasında bir klasik, bir yandan pratik olan ve diğer yandan şirket logonuzu her geçen gün başarılı bir şekilde taşıyan ucuz taşıyıcı çantalarımızdır. Uzun ömür ve uzun menzillidir, bu orijinal promosyon baskılı poşetler birçok müşterimiz için ilgi çekici hale getirilir.

Şimdi baskılı poşetlerinizi kendiniz tasarlatın ve birçok göz kontağını güvence altına alın. İster basit ve sade bir baskılı poşet tasarımı yapılsın basılsın, ister kendi tasarımına sahip göz kamaştırıcı bir baskılı poşet tasarımı yapılsın – ekonomik toptan poşet fiyatları ile yüksek kaliteli ve mukavemet gücü oldukça yüksek mağaza poşeti ve market poşeti üretmekteyiz.

Doğal baskılı poşet çeşitleri neredeyse her gün kullanılan hoş geldiniz promosyon ürünleridir. Logolu poşet baskı yaptırmak istediğiniz zaman www.toptanposetcim.com web adresimize yazıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Baskılı Poşet Kullanım Sebepleri

Büyük baskılı poşet modelleri genellikle promosyon öğesi olarak büyük baskı yüzeylerine sahiptir, böylece ayrı ayrı uygulanan bir tasarım açıkça görülebilir hale gelir. Birçok müşteri ve iş ortağı, geniş baskı alanı ve ilgili görünür reklam nedeniyle çantaları en uygun müşteri hediyesi olarak görmektedir. Neredeyse hiçbir reklam ürününün bu kadar geniş bir baskı alanı yoktur. Değişen çevre bilinci nedeniyle sürdürülebilir, ekolojik baskılı poşetler giderek daha popüler hale geliyor. Şimdi toptan poşet satın alın ve ucuz fiyatlarla kaydedin.

Kendi tasarım baskılı çanta taşıma – harika hediyeler
Promosyon hediyesi olarak ucuz toptan poşet modelleri taşıma torbaları olacak şekilde kullanılmaktadır. Bu poşetlerde tekstil ürünleri, kitap, kırtasiye malzemeleri, gıda ürünleri ve daha bir çok çeşit ürün taşınmaktadır.

Baskılı Poşet Fiyatları

Promosyon ürünlerinizin en uygun baskılı toptan poşet fiyatları ile taşınmasına izin verin ve reklam çantalarının birden fazla avantajı size ve müşterilerinize gerçek katma değer getirsin. Bu, müşterinizin şirketinize olan sadakatini güçlendirir ve aynı zamanda iş ortağınız reklamlarınızı kendi ortamında taşır, bu da diğer birçok kişiye ulaşır ve böylece çeşitli göz kontakları zirveye çıkar. Ardından ürünlerinizin satışı oldukça yükselir. Toptan poşet fiyatları kazancınızı da doğrudan etkilemektedir.

En iyi toptan poşet fiyatları için toptan ham madde alımı gerçekleştirmekteyiz. 2004 yılından bu güne kadar hizmet vermekte olan firmamız ekonomik ve ucuz fiyat politikasını geliştirmek için en doğru ham madde karışımları konusunda uzmanlaşmıştır. Yılların kazandırmış olduğu tecrübe ve konusunda uzman kadromuz ile en iyi baskılı poşet fiyatları ile Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermekteyiz.

Baskılı Poşet İmalatı

Baskılı poşet imalatı yaparken tek renk yada çift renk baskı modellerimiz ile firmanızın imajını en iyi şekilde yansıtmak için çalışıyoruz. Bunun için imalattan önce ham madde karışımında doğru plastik seçimi yapmak gerekir. Öncelikle granül bodinoz makinesinde rulo haline getirilir ardından tasarıma göre imal edilmiş klişe baskı makinesine bağlanır.

Basılacak olan renkler için boya hazırlanır ve makineye doldurulur. Ardından baskı işlemine başlanır ve bitirilir. Son aşama olarak baskılı toptan poşet kesime alınır ve modele göre kesim işlemleri gerçekleştirilir.
Her müşteri için kendi poşet baskı motifli reklam çantalarının doğru seçimine sahibiz. Çevre dostu toptan poşet üretimi ile de çevremizin korunmasına özen gösteriyoruz.

Toptan Baskılı Poşetin Faydaları

Müşterilerinizin baskılı poşetlerinizi taşımalarına izin verin ve logonuzu dünyanın dört bir yanına taşısınlar. Her iki taraf da bundan yararlanır karlı çıkar. Müşteriler ürünleriniz dışında kendi özel eşyalarını da taşıdıkları için ve aynı zamanda şirketinizin bilinirliği artar. Bizimle birlikte, sizin için iyi kalitede imal ettiğimiz hemen hemen her amaca uygun poşetler bulacaksınız.

Hizmetlerinizi veya şirket adınızı toptan poşet ile tanıtmak isterseniz, reklam mesajınızı güvenilir bir şekilde herkese açık hale getirmiş olursunuz. Alışveriş yaparken, seyahat ederken, iş yerinde teorik olarak, şirket logonuz müşterilere her yerde eşlik edebilir ve yeni potansiyel müşteriler edinebilirsiniz. Toptan poşetler ile taşınan ürünler bir bakıma yağmurdan, güneşin zararlı etkilerinden veya başka etkenlerden de korunmuş olur.